Trofeje za nejlepší etikety světa jsou doma

Slavnostní galavečer s předáváním cen WorldStar Packaging Awards 2019

V květnu 2019 proběhl slavnostní galavečer, kde tvůrci nejpovedenějších obalů z celého světa přebírali ocenění Worldstar Packaging Award, nejvýznamnější mezinárodní soutěže na světě, pořádané WorldStar Packaging Organisation (Světová organizace pro obaly) a jejím českým partnerem, Obalovým institutem SYBA.

 

001.World Start Award 2

Předávání se každý rok koná na jiném místě, letos padl los na Prahu a nádherné prostory Slovanského domu. Tvůrci a zadavatelé nejlepších obalů z 27 zemí světa se setkali na jednom místě, aby společně oslavili svůj úspěch. 

WorldStar Award Ceremony 3

Naše tiskárna si přijela pro trofeje za dvě vítězné etikety, etiketu Velká slípka pro spolek Velkobílovičtí vinaři a etiketu pro Rodinné vinařství Sedlák.

wpo 5

Majitelé tiskárny, manželé Hotařovi, k přebírání ocenění přizvali i zadavatele projektů, naše klienty. Galavečer si užili v příjemné společnosti pana Milana Sedláka za Rodinné vinařství Sedlák a pana Michala Tetura za spolek Velkobílovičtí vinaři.

027.World Start Award 55

Tiskárna Etiflex, jako hlavní partner akce, zajišťovala vína podávaná během galavečera. Volba vinařství byla jasná. Naše vítězné etikety figurovaly nejen na trofejích, ale kolovaly sálem po celý večer. Vína Velkobílovických vinařů tak v jediný den ochutnal celý svět.

044.World Start Award 4

 

 

0
0
0
s2sdefault